خبر

Hyatt شریک جدیدترین پروژه اپل شد

توسط cyberpajoohi

شرکت اپل اعلام کرد که هتل‌های زنجیره‌ای Hyatt اولین شریک او در پروژه پشتیبانی کیف پول اپل از «کلیدهای هوشمند هتل» خواهد بود. این هتل زنجیره‌ای مشارکت خود در این پروژه را با به اشتراک‌گذاری کلیدهای شش هتل در ایالات متحده شروع خواهد کرد و در آینده تعداد این موارد را افزایش خواهد داد.

پیش از این اپل در جریان کنفرانس جهانی «توسعه‌دهندگان» از برنامه خود برای گنجاندن پشتیبانی از کلیدهای هوشمند خانه، دفتر و هتل و همچنین گواهینامه‌های رانندگی در کیف پول اپل خبر داده بود.

سیستم جدید در کنار اپلیکیشن دنیای Hyatt کار خواهد کرد. در این سیستم پس از رزرو در برنامه، صفحه‌ای به شما نمایش داده می‌شود که گزینه‌ای را برای اضافه کردن کلید اتاق به کیف پول در اختیار شما قرار می‌دهد. این تجربه مشابه زمانی است که بلیط یا مجوز رزرو می‌کنید و سپس می‌توانید با لمس لینک و دکمه‌ای، آن موارد را برای دسترسی بعدی به کیف پول اپل اضافه کنید. و مانند سایر کارت‌ها، می‌توانید کلید اتاق هتل خود را بلافاصله پس از رزرو اضافه کنید. البته قفلِ در تا زمان ورود باز نمی شود.

هنگامی که کلید به کیف پول اپل اضافه شد، کاربر می‌تواند تاریخ رزرو، نام هتل و شماره اتاق و تاریخ ورود خود را در صفحه اصلی مشاهده کند. کلیدهای هتل نه تنها در آیفون در دسترس خواهد بود، بلکه به طور خودکار به برنامه کیف پول در ساعت هوشمند اپل نیز اضافه می‌شود.

نظر دادن