خبر

جزئیات کنسرت خواننده آمریکایی در متاورس!

توسط cyberpajoohi

پاریس هیلتون ، هنرپیشه، خواننده و مدل آمریکایی، شب سال نوی میلادی کنسرتی را در متاورس برگزار کرد. برای این منظور، هیلتون یک جزیره مجازی را برای خود در دنیای مجازی روبلاکس (Roblox) ایجاد کرده است.نزدیک به ۵۰ میلیون کاربر هر روز از پلتفرم روبلاکس استفاده می‌کنند.

در این جزیره که دنیای پاریس (Paris World) نام دارد، کاربران می‌توانند از نسخه دیجیتالی املاک هیلتون در بورلی هیلز و عمارت سگ‌های او بازدید کنند، در پیاده‌رویی که با الهام از جشن عروسی فوق لاکچری او و همسرش کارتر رئوم در اوایل سال جاری ایجاد شده، قدم بزنند و با یک ماشین اسپرت یا قایق بادبانی لوکس در جزیره گردش کنند. مانند سایر جهان‌های مجازی، امکان خرید لباس مجازی یا رزرو یک جت اسکی نیز در دنیای هیلتون فراهم شده است.

در همین ارتباط هیلتون می‌گوید: «برای من، متاورس جایی است که شما می‌توانید هر کاری را که می‌توانید در زندگی واقعی انجام دهید، در دنیای دیجیتال هم انجام دهید. همه نمی‌توانند تجربه این‌چنینی داشته باشند، بنابراین ما در طول یک سال گذشته با هم روی این طرح کار کرده‌ایم.»

پاریس هیلتون اولین خواننده‌ای نیست که به فراجهان یا متاورس می‌پیوندد. دو خواننده رپ آمریکایی پیش از این کنسرت‌های مجازی برگزار کرده بودند. یکی از آنها لیل نس اکس بود که بیش از ۳۰ میلیون نفر به تماشای کنسرت او از طریق پلتفرم روبلاکس نشستند.

شرکت‌های چندملیتی عرضه پوشاک نیز از برگزاری کنسرت‌های مجازی خواننده‌ها حمایت کرده‌اند و در جریان این رویدادهای مجازی آواتارها، لباس‌ها و کفش‌هایی با برندهایی مانند نایک، مونکلر و بالینسیاگا به نمایش درآمده است.

نظر دادن