خبر

عرضه حلقه هوشمند «مووانو» برای مراقبت از بیماران

توسط cyberpajoohi

یک شرکت فناوری، حلقه هوشمندی را توسعه داده که می تواند با روشی مقرون به صرفه وظیفه نظارت بر بیماری‌های مزمن را به عهده بگیرد.

شرکت فناوری مووانو که در زمینه سلامت و ساخت دستگاه های ردیاب سلامتی فعالیت می‌کند حلقه هوشمند جدیدی را برای معرفی آماده کرده است. این حلقه قادر است کلیه معیارهای سلامتی مانند ضربان قلب، خواب، تنفس، سطح اکسیژن خون و میزان کالری سوزانده شده در پیاده روی را اندازه گیری کند. این شرکت مدعی شد علاوه بر جمع‌آوری داده، نحوه ارتباط داده‌ها توسط اپلیکیشن این حلقه انجام می شود. به این ترتیب می تواند علاوه بر نظارت، رویکردی پیشگیرانه نیز در مورد بیماری های آینده داشته باشد.

هم اکنون محصولات دیگری نیز وظیفه ردیابی سلامت را بر عهده دارند، اما آن‌ها معمولاً با ارائه نمودار و یا توضیحات گیج کننده نتیجه ای برای کاربران ندارند. به همین دلیل شرکت مووانو، رویکرد تازه‌ای در ارتباط با این ردیاب سلامت در پیش گرفته است.

این حلقه هوشمند ظاهری زیبا و بسیار باریک دارد و در ابتدا تنها برای استفاده زنان ساخته شده بود. حلقه موروانو تنها به صورت نسخه آزمایشی در سال جدید عرضه خواهد شد. با توجه به اینکه هنوز قیمت این حلقه اعلام نشده اما مدیرعامل این شرکت آن را یکی از مقرون به صرفه‌ترین دستگاه‌ها در زمینه پایش سلامت می داند.

نظر دادن